Byliśmy na Łapie

Łapa Targ, czyli targi wzornictwa dla psów i ich właścicieli za nami.

To była już trzecia edycja w Warszawie na Mysiej 3, tym razem świąteczna, więc idelna na poszukiwania prezntów pod choinkę. Po raz pierwszy wybraliśmy sie na targi z Bacco, głównie ze względu na znalezienie odpowiednich rozmiarów ubrań u ulubionych psich projektantów! Nie dość, że wróciliśmy z ubrankami dla Bacco i Rei, to zaopatrzyliśmy się w smakołyki i trenerki na najlbliżesze miesiące, obroże oraz iście królewskie legowisko.

Wiele producentów, tworzących dla zwierząt to bardzo znane marki, jednak do tej pory działające głównie w internecie. Targi to naprawdę świetna okazja, by porozmawiać z właścicielami ulubionych marek oraz poznać jakość produktów, które nas interesują. A to jeszcze nie wszystko. Łapa również wsparło Schronisko w Korabiewicach – uczestnicy oprócz odwiedzania stoisk wystawców, mogli przynieść różne potrzebne rzeczy dla psów, kotów czy koni.

Nie dość, że obkupiliśmy się w świąteczne prezenciki to jeszcze zbiliśmy piąteczkę z nowymi i starymi kumplami. Możemy śmiało powiedzieć, że czekamy na kolejne edycje z nieciepliwością.

ŁAPA!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *