Bacco

BACCO PERBACCO Del Colle Folignato

Młodzieżowy Champion Polski

Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Litwy 2019

Przyszłość Europy 2018

Crufts 2020 – nominacja

 

   

   

1x I Najpiękniejszy Chart Wystawy (Zwycięzca Grupy X)

4x Zwycięzca Rasy

3x Zwycięzca Płci Przeciwnej

3x Najlepszy Dorosły Pies w Rasie

9x Najlepszy Junior w Rasie

11x Zwycięzca Młodzieży

4x Najlepsze Szczenię w Rasie

1x CACIB

2x Res. CACIB

4x CWC

 

płeć:  pies

kraj pochodzenia: Włochy

data urodzenia:  25.03.2018 r.

ojciec: URANIO Del Colle Folignato

matka: NEVECANDIDA Del Colle Folignato (CIB, ChIT, ChAT, ChSM, IT LCCH, Winner Donaueschingen 2017) 

maść: isabel

wzrost: 37 cm

waga: 5 kg

numer rodowodu: PKR.X-10869  (ROI 18/85064)

numer rejestracji oddziałowej:  98834/I/18

numer chipa: 380260101049326

reproduktor – wpis 28.08.2019
uzębienie: kompletne, prawidłowe (nożycowe)
oczy: czyste (badanie: 18.07.2019)
serce: prawidłowe (badanie: 18.07.2019)
rzepki: prawidłowe (badanie 08.10.2019)
niedorozwój szkliwa (FEH) N/N

hodowca: Simona Micarelli – Del Colle Folignato (IT)

 

   

 

WYSTAWY 2019

 

2019.10.06 Krajowa Wystawa Psów Rasowych – Nowy Dwór Mazowiecki
Ocena: Doskonała, Lok. 1/1, CWC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, Zwycięzca Płci Przeciwnej, Sędzia:
Željka Fon Zidar (SO)
2019.09.14 Klubowa Wystawa Chartów – Koszęcin
Ocena: Doskonała, Lok. 3/4, Sędzia: Bitte Ahrens Primavera (IT)
2019.08.18 Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych – Białystok
Ocena: Doskonała, Lok. 1/1, CWC, CACIB, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, Zwycięzca Płci Przeciwnej,
Sędzia: Piotr Król (PL)
2019.08.17 Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich – Białystok
Ocena: Doskonała, Lok. 1/1, CWC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, Zwycięzca Rasy, Sędzia: Barbara
Larska (PL)
2019.08.10 Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Sopot
Ocena: Doskonała, Lok. 2/2, Res. CACIB, Sędzia: Tomasz Kuszyk (PL)

2019.06.30 Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych – Kraków

Ocena: Doskonała, Lok. 1/1, CWC, Res. CACIB,  Sędzia: C.E. Quios (CO)

2019.06.08 Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych – Bytom

Ocena: Doskonała, Lok. 1/2, Zwycięzca Młodzieży, Sędzia: Bruno Nodalli (IT)

2019.04.28 Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych – Opole

Ocena: Doskonała, Lok. 1/2, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Sędzia: Tatjana Urek (SO)

2019.04.24 Klubowa Wystawa Chartów na Litwie 2019 – Malaty, Litwa

Ocena: Doskonała, Lok. 1/2, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Litwy 2019, Sędzia: Gabriel Valdez (BR)

2019.03.30 Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych – Warszawa

Ocena: Doskonała, Lok. 1/2, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Sędzia: Małgorzata Supronowicz (PL)

2019.03.23 Krajowa Wystawa Psów Rasowych – Pruszków (o. Piaseczno)

Ocena: Doskonała, Lok. 1/1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy, Sędzia: Unto Timonen (FI)

2019.03.03 Krajowa Wystawa Psów Rasowych – Choceń (o. Włocławek)

Ocena: Doskonała, Lok. 1/1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Sędzia: Tomasz Wolańczyk (PL)

2019.02.10 Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych – Katowice

Ocena: Doskonała, Lok. 2/2, Sędzia: Dorota Witkowska (PL)

2019.02.03 Krajowa Wystawa Psów Rasowych– Nowy Dwór Mazowiecki (o. Legionowo)

Ocena: Doskonała, Lok. 1/1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy, I Najpiękniejszy Chart Wystawy, Sędzia: Elżbieta Augustyniak (PL)

2019.01.27 Krajowa Wystawa Psów Rasowych – Sosnowiec (o. Będzin)

Ocena: Doskonała, Lok. 1/1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Sędzia: Elżbieta Augustyniak (PL)

2019.01.26 Krajowa Wystawa Psów Rasowych– Sosnowiec (o. Będzin)

Ocena: Doskonała, Lok. 1/1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Sędzia: Anna Rożniatowska (PL)

2019.01.12 Krajowa Wystawa Chartów – Brodnica (o. Toruń)

Ocena: Doskonała, Lok. 1/1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy, Sędzia: Galina Kalinichenko (UA)

2019.01.06 Krajowa Wystawa Psów Rasowych – Gdańsk (o. Gdynia)

Ocena: Doskonała, Lok. 1/2, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Płci Przeciwnej, Sędzia: Blanka Horbatowska (PL)

 

WYSTAWY 2018

2018.12.09 Krajowa Wystawa Psów Rasowych – Nowy Dwór Mazowiecki 

Ocena: Wybitnie obiecująca, Lok. 1/1, Najlepsze Szczenię w Rasie, Sędzia: Andrzej Szutkiewicz (PL)

2018.10.27 Krajowa Wystawa Psów Rasowych – Pruszków

Ocena: Wybitnie obiecująca, Lok. 1/1, Najlepsze Szczenię w Rasie, Sędzia: Zafra Sirik (IL)

2018.10.12 Europejska Wystawa Psów Rasowych – Warszawa

Ocena: Wybitnie obiecująca, Lok. 1/3, Najlepsze Szczenię w Rasie, Przyszłość Europy 2018, Sędzia: Marco Marabotto (IT)

2018.10.11 Jubileuszowa Wystawa 80-lecia – Warszawa

Ocena: Wybitnie obiecująca, Lok. 1/1, Najlepsze Szczenię w Rasie, Sędzia: Iveta Vojtekova (SK)

 

  

 

WYSTAWY 

data
miejsce
ranga
sędzia
klasa
wyniki
2019.10.06 Nowy Dwór Maz. NDS  CWC/CAC Željka Fon Zidar (SO) Inter

V1, CWC/CAC, Best Dog, BOS

2019.09.14 Koszęcin, Club Sighthound Show CLUB Bitte Ahrens Primavera Junior

V3/4

2019.08.18 Białystok IDS CACIB Piotr Król (PL) Inter

V1, CWC/CAC, Best Dog, BOS

2019.08.17 Białystok Hunting NDS CWC/CAC Barbara Larska (PL) Inter

V1, CWC/CAC, Best Dog, BOB

2019.10.08 Sopot IDS CACIB Tomasz Kuszyk (PL) Inter

V2/2, Res. CACIB 

2019.06.30 Kraków IDS CACIB C.E. Quios (CO) Inter

V1/2, CWC, Res. CACIB 

2019.06.08 Bytom IDS CACIB Bruno Nodalli (IT) Junior

V1/2, JW

2019.05.24 Molėtai, Lithuanian Sighthound 2019 CLUB Gabriel Valdez (BR) Junior

V1/2, JW, LT Club JW 2019

2019.04.28 Opole IDS CACIB Tatjana Urek (SO) Junior

V1, JW, JBOB

2019.03.30 Warszawa IDS CACIB Małgorzata Supronowicz (PL) Junior

V1/2, JW, JBOB, Crufts 2020 – nomination

2019.03.23 Pruszków NDS CWC/CAC Unto Timonen (FI) Junior

V1, JW, JBOB,, BOB

2019.03.03 Włocławek NDS CWC/CAC Tomasz Wolańczyk (PL) Junior

V1, JW, JBOB

2019.02.10 Katowice IDS CACIB Dorota Witkowska (PL) Junior

V2/2

2019.02.03 Nowy Dwór Maz. NDS CWC/CAC Elżbieta Augustyniak (PL) Junior

V1, JW, JBOB, BOB, BOG I

2019.01.27 Sosnowiec NDS CWC/CAC Elżbieta Augustyniak (PL) Junior

V1, JW, JBOB

2019.01.26 Sosnowiec NDS CWC/CAC Anna Rożniatowska (PL) Junior

V1, JW, JBOB

2019.01.12 Brodnica Sighthounds NDS CWC/CAC Galina Kalinichenko (UA) Junior

V1, JW, JBOB, BOB

2019.01.06 Gdańsk NDS CWC/CAC Blanka Horbatowska (PL) Junior

V1/2, JW, JBOB, BOS

2018.12.09 Nowy Dwór Maz. NDS CWC/CAC Andrzej Szutkiewicz (PL) Puppy V1, Best Puppy in Breed
2018.10.27 Pruszków  NDS CWC/CAC Zafra Sirik (IL) Puppy V1, Best Puppy in Breed
2018.10.12 Warszawa EDS CACIB Marco Marabotto (IT) Puppy V1/3, Best Puppy in Breed, European Future 2018
2018.10.11 Warszawa NDS CWC/CAC Iveta Vojtekova (SK) Puppy V1, Best Puppy in Breed