Już są! Maluchy z miotu „B” już z nami!

W dniu 16 czerwca 2023 r.  w naszej hodowli Muranochart (FCI) przyszedł na świat nasz drugi miot „B”. Na ten miot czekałyśmy bardzo długo i nareszcie jest.

Urodziły się 3 prześliczne pieski –  1 niebieski i 2 kremy.

Ojciec szczeniaczków to nasz utytułowany izabelowy champion BACCO PERBACCO Del Colle Folignato (PL GCH, PL CH, PL JCH, LT Club Junior Winner 2019) pochodzący z włoskiej hodowli, matka to przeurocza kremowa suczka Chartbeat JACKIE BROWN MURANO (Best Puppy in Breed Grand Prix Winner 2021 Budapest Hungary) z polskiej hodowli Chartbeat.

Jest to skojarzenie pięknych psów posiadających zrównoważonei stabilne charaktery.

Rodzice miotu są przebadani (badania kliniczne i genetyczne).

BACCO to nasz pierwszy samczyk, import z włoskiej hodowli Del Colle Folignato słynącej z izabelowatych i kremowych linii z wyrazistym, czarnym pigmentem. W rodowodzie BACCO oprócz linii włoskich (Del Colle Folignato, Della Collina Degli Dei, Vertragus) odnajdziemy charciki z hodowli belgijskich, łotewskich i skandynawskich. W dalszych pokoleniach pojawią się linie z Wielkiej Brytanii, Szwecji Południowej Afryki czy USA. Jego mamą i babką są utytułowane charciczki NEVECANDIDA Del Colle Folignato (C.I.B., C.I.B.P., IT CH, SM CH, AT CH,  IT LCCH, Winner Donaueschingen 2017, IT VCH) i ODILLA Del Colle Folignato (C.I.B., C.I.B.P., IT JCH, IT CH, SM CH, AT CH, C.I.C.), a dziadek to piękny izabelowaty champion z włoskiej hodowli Batter D’Ali SISTOQUARTO (WW 2010, IT CH).

Rodowód JACKIE to głównie linie francuskie (Du Domaine De Chanteloup) z niewielką domieszką linii włoskich i belgijskich. Ojcem JACKIE jest kremowy champion HERRUBIN Du Domaine De Chanteloup (PL JCH, PL CH) pochodzący ze znanej francuskiej hodowli, a mamą jest niezwykle utytułowana suczka z polskiej hodowli Chartbeat Taffyta Muttonfudge (PL RCH, PL CH, PL RW 2020, S&L Greppin 2018, BALT JW 2017, HU Club JW 2017, HU B&P-W 2017, LT JCH, PL JCH), która laury zdobywała nie tylko na wystawach, ale też na wyścigach chartów. Babcią JACKIE jest LUNA LUCRETIA Quindici (PL CH, PL JCH) wywodząca się z francuskich linii charcików, a sprowadzona ze Słowacji do polskiej hodowli Chartbeat. Luna to drobna kremowa suczka, a jej wnuczka JACKIE to prawie wierna kopia swojej babci zarówno z wyglądu, jak i z charakteru. JACKIE to wesoła, towarzyska i niezwykle sympatyczna charciczka, która kocha wszystkich i którą wszyscy kochają.

Charcik włoskie to wyjątkowe pieski, które cały swym psim sercem kochają swojego człowieka i obdarzają go codziennie dużą dawką psiej miłości. Uwielbiają wspólne spacery i leniwe wylegiwanie na kanapie pod ciepłym kocykiem. Mimo swoich niewielkich rozmiarów to charty w każdym szczególe – kochają biegnie za wabikiem, rywalizację na coursingach i szaleństwa z innymi charcikami na spacerach .

Nasze maluchy odchowywane są w warunkach domowych, w stałym kontakcie z człowiekiem. Szczeniaczki opuszczaj hodowlę po przeglądzie miotu.

RODOWÓD SZCZENIĄT

Informacji na temat rezerwacji szczeniaka z miotu „B” udzielamy mailowo. Zachęcamy się do zapoznania się z informacjami na temat rezerwacji szczeniaka z naszej hodowli.

Verified by MonsterInsights