Potwierdziliśmy ciążę

Wspaniałe wieści! Nasza Jackie po raz pierwszy zostanie mamą. Ojcem miotu zostanie nasz doświadczony reproduktor Bacco , import z włoskiej hodowli Del Colle Folignato, słynącej z izabelowatych i kremowych linii z wyrazistym, czarnym pigmentem. 

To dla nas wyjątkowy, bardzo długo wyczekiwany miot. Zarówno Jackie jak i Bacco posiadają aktualne badania genetyczne oraz kliniczne.  Jackie czuje się wyśmienicie!

RODOWÓD MIOTU

Jackie to śliczna, drobna suczka, o jasnym kremowym umaszczeniu, która jest przeuroczą charciczką o wspaniałym charakterze. Jest najbardziej spokojna i przyjacielska z całego naszego stada. Jej ulubionym miejscem do spędzania czasu są ludzkie kolana i szuka ich również podczas spacerów, nawet jeśli nie należą do nas. Ma prawdziwy talent do zjednywania sobie ludzi i innych zwierząt. Jackie jest wspaniałą towarzyszką w codziennym życiu.

 

Bacco to samiec o pięknej sylwetce, eleganckim i swobodnym ruchu oraz wspaniałym, zrównoważonym charakterze Bacco zawsze doskonale prezentuje się na wystawach, wspaniale wygląda na stoliku oraz elegancko porusza się w ringu. To dobrze zbudowany samiec o idealnych proporcjach, głębokiej klatce piersiowej i dobrym kątowaniu. Ma piękną, proporcjonalną głowę z mocną szczęką, duże i ciemne oczy oraz wysoko osadzone uszy. Cechą charakterystyczną jest jego piękne jasne izabelowate umaszczenie z jedwabistym i delikatnym włosem na całym ciele oraz wyrazista pigmentacja. Taki jasny, jedwabisty i niezwykle delikatny włos wcześniej był niespotykany w polskich hodowlach.

 

Osoby chętne zapraszamy do kontaktu: muranochart@gmail.com 

Wszystkie informację na temat rezerwacji  znajdują się w zakładce PLANOWANE MIOTY I INFORMACJE

 

Verified by MonsterInsights